Blumilk partnerem biznesowym LSSE S.A. podczas konferencji "AI, cyfryzacja, przemysł - wspólne kierunki rozwoju" Blumilk partnerem biznesowym LSSE S.A. podczas konferencji "AI, cyfryzacja, przemysł - wspólne kierunki rozwoju"

Blumilk partnerem biznesowym LSSE S.A. podczas konferencji "AI, cyfryzacja, przemysł - wspólne kierunki rozwoju"

Już 24 czerwca spotkacie nas w roli partnera biznesowego na konferencji "AI, cyfryzacja, przemysł - wspólne kierunki rozwoju", organizowanej przez Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A.,  Politechnikę Wrocławską Filię w Legnicy oraz Dolnośląski Klaster Motoryzacyjny - wydarzeniu, które łączy świat nowoczesnych technologii z realnymi potrzebami przemysłu. 

CEO Blumilk - dr inż. Piotr Nadybski opowie o tym, jak sztuczna inteligencja może wspierać nowoczesną gospodarkę, usprawniając codzienne decyzje, procesy i bezpieczeństwo. Poruszy także kwestie odpowiedzialnego wdrażania AI w projektach tam, gdzie technologia ma realny wpływ na ludzi i otoczenie. 

W programie: 

  • prelekcje ekspertów z zakresu AI i Przemysłu 4.0 
  • prezentacje sprawdzonych wdrożeń 
  • panel dyskusyjny i networking

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przyszłością przemysłu, cyfrowej transformacji i wykorzystaniem sztucznej inteligencji w gospodarce  https://fb.me/e/buhKaDbXF 

24 czerwca I  8:30 - 15:00 
Centrum Konferencyjne LSSE, ul. Rycerska 24, Legnica

Rejestracja: https://lsse.eu/.../ai-cyfryzacja-przemysl-wspolne.../

Powiązane osoby

Mogą Cię zainteresować

Studenci Collegium Witelona Uczelnia Państwowa znów z nami!

Studenci Collegium Witelona Uczelnia Państwowa znów z nami!

Z radością ogłaszamy rozpoczęcie drugiej tury praktyk studenckich w Blumilk, do której dołączyli: Adam Kasprzyk, Dominik Prabucki i Jakub Dembkowski - studenci III roku Informatyki, specjalności Programowanie aplikacji mobilnych i internetowych w Collegium Witelona Uczelnia Państwowa.

W tej edycji praktyk uczestnicy zmierzą się z wyjątkowo ciekawym i społecznie użytecznym projektem. Ich zadaniem będzie stworzenie wieloplatformowej aplikacji, której głównym celem będzie promowanie lokalnych wydarzeń i spotkań. Aplikacja ma zachęcać do wychodzenia z domu, spotkań na żywo i budowania silniejszych więzi międzyludzkich w lokalnych społecznościach.

Najlepszą formą nauki jest praktyczne działanie. Dlatego zamiast symulacji, oferujemy naszym praktykantom udział w realnych projektach, nad którymi pracuje cały zespół. To szansa, by poznać cały proces tworzenia aplikacji – od koncepcji, przez projektowanie interfejsu, po development i testowanie.

Tym razem stawiamy na technologię, która łączy dosłownie i w przenośni. Praktykanci nie tylko rozwiną swoje umiejętności programistyczne, ale też przyczynią się do stworzenia narzędzia, które może realnie wpłynąć na jakość życia w mieście.


AI w Edukacji - uważny temat konferencji Wrocławskiej Akademii Biznesu

AI w Edukacji - uważny temat konferencji Wrocławskiej Akademii Biznesu

W świecie dynamicznych zmian technologicznych, edukacja nie może pozostawać w tyle. Dlatego z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyliśmy dziś w konferencji „AI w Edukacji”, która odbyła się we Wrocławskiej Akademii Biznesu w Nauce Stosowanej.

Wspólnym mianownikiem wszystkich dyskusji była odpowiedzialność, zarówno za sposób wdrażania nowych rozwiązań, jak i ich wpływ na uczniów, nauczycieli i całe środowisko edukacyjne.

EdTech to nasza codzienność. 
Od lat projektujemy i rozwijamy rozwiązania IT dedykowane edukacji zarówno dla instytucji publicznych, jak i prywatnych ośrodków nauczania. Tworzyliśmy aplikacje wspierające zarządzanie treściami edukacyjnymi, systemy do zarządzania oprogramowaniem w środowisku uczelnianym, a także narzędzia umożliwiające lepszą komunikację na linii student - uczelnia. Stawiamy na czytelne interfejsy, bezpieczeństwo danych i dostosowanie rozwiązań do realnych potrzeb użytkowników od nauczycieli, przez administratorów IT, po samych uczniów.

Podczas konferencji szczególnie bliskie były nam wątki związane z odpowiedzialnym wdrażaniem AI w środowisku edukacyjnym. Technologia może wspierać procesy uczenia się, dostosowywać metody nauczania do indywidualnych potrzeb uczniów, a także odciążać nauczycieli z powtarzalnych zadań. Ale, co równie ważne, musi być wykorzystywana etycznie, przejrzyście i z myślą o długofalowym rozwoju młodych ludzi.

Dlatego wierzymy, że przyszłość edukacji to połączenie innowacyjności z głębokim zrozumieniem kontekstu społecznego i kulturowego. A konferencje takie jak ta są nieocenionym forum do rozmów o wyzwaniach i możliwościach, jakie stoją przed sektorem edukacji w Polsce. 

alt.wave

Zainteresowany współpracą?

Pozwól nam przekształcić Twoją wizję w rzeczywistość. Masz pomysł na aplikację web/mobile, potrzebujesz transformacji cyfrowej lub planujesz projekt badawczo-rozwojowy? Zrób to z nami!

Na naszej stronie używamy plików cookies („ciasteczek”), aby zapewnić jak najlepszą jakość usług i dostosować stronę do Twoich potrzeb. Klikając „Akceptuj wszystkie”, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź naszą politykę prywatności.